SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış sonrası destek; ürünün satışının ardından müşteriler bilgi verme, yedek parça tedariği, makine bakımı, sistem yenilemesi, kurulum eğitimi ve servis taleplerinin karşılanması gibi konuları kapsar. Markamızı sürdürülebilir hale getirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak bize olan güveni artırmak için planlanan satış sonrası destek hizmetleri; makine endüstrisi için önemlidir. Endüstriyel açıdan çok değerli bir alan olan satış sonrası hizmetlerimizin katkıları şunlardır: 

1- Talep ve Sorunlara Cevap Veriyoruz 
Satış sonrasında kurulum ya da servis talebinde bulunan müşterilerimiz, herhangi bir sorunla karşı karşıya geldikleri zaman taleplerini iletişim numaralarımızdan bize bildirebilir. Müşteri ilişkilerimize değer verdiğimiz bu süreçte hem teknik hem de teknik olmayan konularda yanınızdayız. 

2- Yapıcı Bir Tutum Sergiliyoruz 
Satış sonrası müşterilerimiz ilgili servislerden destek almak istediklerinde onların taleplerini analiz edip makinenin bakımının yapılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin makine seri no ve modelini, makinenin satın alındığı tarihi, ortalama günlük çalışma süresi, voltaj ve frekans değerlerini ve makinede meydana gelen arızanın detaylarını belirtmesi önemlidir. Bu bilgiler ışığında bakım, onarım ve arıza süreçlerini iyileştirmemiz mümkün hale geliyor. Yapılacak işlemleri hızlandırmak ve talebi en doğru şekilde karşılamak için müşterilerimize yapıcı bir tutum sergiliyoruz. 

3- Geri Bildirimleri Değerlendiriyoruz 
Makine endüstrisi; satın alma, üretim, satış, yedek parça tedariği, satış sonrası destek hizmetlerini içeren kapsamlı bir alandır. Bu sürecin tüm basamaklarında müşterilerimizin geri bildirimlerini değerlendirerek onların görüş, öneri, şikayet ve taleplerini karşılamak için çalışmalar planlıyoruz. Yeni bir model ve ürün geliştirmesi yaparken ya da mevcut makinelerdeki problem ve taleplerin çözümlerini yürütürken geri bildirimleri dikkate alıyoruz. İlgili servisten gelen müşteri bildirimleri değerlendirmek, hem stratejilerin oluşumu hem de makine endüstrisinin gelişimi için oldukça önemlidir. 

4- Eğitim Desteği Sunuyoruz 
Ürettiğimiz ürünün kurulum aşaması bittiğinde tüm proses hakkında müşteri firma personellerine eğitim verebilir, makinenin parça detaylarını öğrenebilir ve makineyi daha doğru bir şekilde çalıştırabilir.

 INFINITE MEKATRONİK olarak makine endüstrisinde yer alan Alüminyum Profil İşleme Merkezleri ve Solar Sistem Makinaları ürünlerimizde ileri teknoloji ve üstün kaliteyi birleştiriyoruz. Etkili buluşlar ile imalat becerilerimizi geliştirerek dünya çapında bir marka değeri edinmeyi hedeflediğimiz bu yolda, müşterilerimize ve satış sonrası destek hizmetlerine oldukça önem veriyoruz. Siz de üstün kalite ve ileri teknolojinin birleştiği ürünlerimizin satışından sonra bilgi almak istediğiniz teknik ya da teknik olmayan konular için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.